KONST / Litografier / Färglitografi 12689310
nr 1268 9310
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1985, numrerad 300/320. Motivet: 30x39 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:22:38
100 kr
700 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson